Facebook Youtube GMB Instagram

Wynajem żurawi

Oferowany przez naszą firmę wynajem funkcjonalnych i kompaktowych żurawi marki Maeda stanowi doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy nie chcą kupować własnego sprzętu. Wynajem mini dźwigów pozwala cieszyć się wygodą, jaką daje ich zastosowanie bez konieczności późniejszej konserwacji, kłopotliwego przechowywania i serwisowania. Dzięki czemu klienci oszczędzają czas i pieniądze nie rezygnując jednocześnie z pomocy tych nowoczesnych maszyn.

Wynajem mini żurawi to doskonałe rozwiązanie także dla klientów prowadzących jednorazowe prace budowlane, w których konieczne jest wykorzystanie oferowanego przez nas sprzętu. Po zakończeniu prac wynajęty mini żuraw trafia z powrotem do naszej firmy.

MAEDA – niewielkie urządzenia, wielkie możliwości!

Mini żurawie i dźwigi produkowane przez japońską firmę Maeda mają niewielkie gabaryty oraz masę co pozwala na ich sprawny transport w dowolne miejsce. Dają również możliwość sprawdzonego przełączania zasilania z silnika Diesla na silnik elektryczny, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Doskonale sprawdzają się w pracach prowadzonych w niewielkich przestrzeniach oraz trudnych warunkach jak np. strome zbocza, grząskie podłoże, ciasne pomieszczenia czy w sytuacjach, kiedy działania wymagają minimalnego nacisku na glebę. Można je z powodzeniem wykorzystywać również przy budowie konstrukcji stalowych, szklanych czy metalowych oraz w pracach demontażowych, czy wyburzeniowych.

W przypadku zainteresowania usługą wynajmu sprzętu zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie wybiorą maszyny, które pozwolą na realizację założonych celów. Wynajem żurawi obejmuje województwo mazowieckie oraz pozostałe regiony naszego kraju.

 
przewiń do góry