Facebook Youtube GMB Instagram

Usługi dźwigowe

Najwyższej jakości usługi dźwigowe kierujemy do przedsiębiorstw budowlanych działających zarówno w województwie mazowieckim, jak i innych regionach naszego kraju. Jako dystrybutor mini dźwigów i żurawi marki Maeda na Polskę oferujemy wykonanie prac z wykorzystaniem pełnego asortymentu maszyn oferowanych przez producenta.

To atrakcyjna alternatywa dla inwestorów, którzy nie dysponują odpowiednio wyszkolonym personelem do obsługi oferowanego przez nas sprzętu, który można wynająć lub kupić. Usługi dźwigowe wykonane przez fachowców z naszej firmy nie wymagają posiadania własnych maszyn, tym samym koszt przeprowadzenia niezbędnych prac ulega znacznemu obniżeniu.

MAEDA – mini dźwigi do zadań specjalnych!

Jeśli planujesz prace montażowe lub robocze w niewielkich przestrzeniach albo na wyjątkowo trudnym podłożu, a nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, to wynajem mini żurawia Maeda jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Kompaktowy, bezpieczny i łatwy w transporcie mini dźwig może pracować zarówno w przestrzeni zewnętrznej, jak i wewnątrz budynków. Pozwala mu na to możliwość przełączania pracy pomiędzy silnikiem elektrycznym a silnikiem Diesla. Z pomocą oferowanych przez nas urządzeń uznanego japońskiego producenta wykonasz komplet prac szybko, bezpiecznie i wygodnie.

W przypadku zainteresowania usługami dźwigowymi zapraszamy do kontaktu.

 
przewiń do góry