usługi

Nasze usług

Nasza firma jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA na Polskę. Te małe żurawie budowlane pozwalają na świadczenie wyspecjalizowanych usług dźwigowych na ograniczonych przestrzeniach roboczych lub w miejscach, w których z powodzeniem mogą zastępować żurawie wieżowe lub samojezdne. Przyczyniają się tym samym do obniżenia kosztów inwestycji dzięki skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Nasze małe dźwigi dotrą do takich miejsc, do których dotarcie przy użyciu konwencjonalnego sprzętu nie byłoby możliwe. Kompaktowe wymiary i zdolności manewrowe mini żurawi MAEDA w połączeniu z dużym udźwigiem, znajdują zastosowanie również tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest wykluczone. Te unikalne właściwości opisanych urządzeń, w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami operatorów sprawiają, że technika pionowego podnoszenia stanowi prawdziwą rewolucję na rynku usług budowlanych w Polsce i na świecie.

01.
sprzedaż dźwigów

Zakup nowoczesnego mini dźwigu budowlanego sprawdza się w przypadku inwestorów prowadzących regularne prace na z zakresu budownictwa. W takiej sytuacji wynajem sprzętu jest nieopłacalny i warto rozważyć wyposażenie firmy we własne mini dźwigi i żurawie marki Maeda. Szczególnie że w tym przypadku możemy mówić o doskonałym stosunku jakości do ceny oferowanego sprzętu.

02.
wynajem żurawi

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem mini żurawi Maeda na Polskę. Dzięki możliwości bezpiecznej pracy w ciasnych przestrzeniach przy jednoczesnym zapewnieniu udźwigu pełnowymiarowej maszyny, gama mini żurawi Maeda nadaje się do wielu różnych zastosowań do podnoszenia materiałów. Zaawansowane systemy kontroli poziomu dostępne w kompaktowym żurawiu, który może zmieścić się w pojedynczych drzwiach, zapewniają najwyższą dostępność dla wszystkich potrzeb związanych z podnoszeniem.

03.
usługi dźwigowe

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego – samodzielnego wynajmu, czy chciałbyś oddać sprawy w ręce profesjonalistów do, w pełni zaplanowanej usługi dźwigowej – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasza flota mini dźwigów stale się rozwija, aby zapewnić naszym klientom różne kontraktowe rozwiązania w zakresie podnoszenia.

japońska technologia


Ogólnokrajowi komandosi od żurawi pająków i mini żurawi Maeda. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce wynajmującą mini żurawie/ żurawie pająki i jedną z najlepszych z siedzibą w środkowej części Europy, z możliwością świadczenia usług wynajmu i sprzedaży w całej Unii Europejskiej.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

Profesjonalne projekty

Rozwój i projektowanie mini dźwigów są prowadzone przez zespół inżynierów Maeda. Deweloperzy podróżują po całym świecie, badając potrzeby rynku.
Następnie w oparciu o wyniki badań opracowują maszyny odpowiadające zapotrzebowaniu rynku światowego.
W ostatnich latach zgodność z najnowszymi przepisami dotyczącymi emisji, biorąc pod uwagę wpływ na środowisko, była fundamentalną częścią tych badań i zapewnienia, że wszystkie żurawie spełniają normy wymagane przez każdy kraj.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

rzetelne testy

Zespół programistów firmy Maeda nigdy nie akceptuje mniej niż najbardziej rygorystycznych standardów i rozwija tylko produkty, które możemy zaoferować z ufnością.
Żurawie prototypowe mogą stać się produktem komercjalnym dopiero po przejściu różnych testów, w tym testów wydajności, naprężeń, stabilności, dopasowania silnika, EMC, hałasu i wytrzymałości.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

ISO9001
ISO14001

Fabryka Maeda posiada akredytację ISO 9001 i 14001, gdzie przeprowadzane są procesy od montażu po konserwację przed wysyłką.
Fabryka, w której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem, jest zawsze utrzymywana w czystości i porządku.
W rzeczywistości nawet najmniejsze części zamienne i narzędzia mają wyznaczone miejsca do przechowywania i kontroli.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

Sukcesywne prace montażowe

Prace montażowe z wykorzystaniem mini żurawi Maeda są wykonywane wyłącznie przez doświadczonych pracowników, a stosowane są różne procedury i protokoły zapobiegające błędom.
Każdy żuraw jest wykonany w najbardziej wydajny sposób, bez szczędzenia wysiłków na rzecz najwyższych standardów kontroli jakości.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

Precyzja

Maeda to maszyny wysokiej jakości wyprodukowane w Japonii – firma ta nie idzie na kompromis w precyzji produktów.
Centrum obróbcze z pięcioma powierzchniami do obróbki jest bardzo dokładne, aby zachować dokładność wymiarową. Jest to konieczne do wykonania precyzyjnych komponentów, z których można zmontować mini żurawie.
Wyprodukowane w ten sposób mini żurawie Maeda są oceniane przez naszych klientów na całym świecie jako bardzo trwałe.

MINI ŻURAWIE MAEDA TO

Inspekcja

Przed wysyłką każdy dźwig jest sprawdzany pod kątem 140 punktów kontrolnych. Po przejściu tych surowych kontroli, żurawie są wysyłane z fabryki na cały świat.

Zapewniamy najlepszą obsługę w branży​