Facebook Youtube GMB Instagram

STWORZONE
Z JAPOŃSKĄ
PRECYZJĄ

- MAEDA MINI CRANES -

 
1

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA

Japońska technologia jest najlepsza na świecie, a polityka MAEDA "Made in Japan" oznacza najwyższą klasę, konsekwentny rozwój i produkcję w Japonii.

Rozwój i Projektowanie

Rozwój i projektowanie mini żurawi prowadzone jest przez zespół inżynierów Maeda. Konstruktorzy podróżują po całym świecie, aby zbadać potrzeby rynku.

Następnie, opierając się na wynikach badań, opracowują maszyny odzwierciedlające potrzeby rynku globalnego.

W ostatnich latach, zgodnie z najnowszym rozporządzeniem w sprawie emisji zanieczyszczeń, wpływ na środowisko był szczególnie brany pod uwagę i stanowił zasadniczą część wspomnianych badań. Upewniono się, że ​​wszystkie żurawie spełniają normy wymagane przez każdy kraj.

Ponadto, maszyny są stworzone tak by były ekologiczne i przyjazne dla użytkownika. A podczas tworzenia projektów maszyn to  użyteczność, bezpieczeństwo, trwałość i łatwość obsługi stoją na pierwszym miejscu.

  • Maeda Mini Cranes
  • projektowanie mini żurawi
Maeda Mini Cranes projektowanie mini żurawi

Zdawalność testów

Trzymanie się naszej polityki doskonałości pod względem precyzji i bezpieczeństwa oraz zrównoważenie czasu i kosztów związanych z rozwojem może czasem okazać się trudnym zadaniem. Jednak nasz zespół nigdy nie akceptuje nic poniżej rygorystycznych standardów, a produkty jakościowo opracowane są tak, by można je było zaoferować bez wahania.

Prototypowe żurawie mogą stać się skomercjalizowanym produktem jedynie po przejściu różnych testów, włączając w to osiągi, napór, stabilność, dopasowanie silnika, EMC, hałaśliwość i wytrzymałość.
produkcja żurawi i dźwigów

  • produkcja mini żurawi
  • produkcja żurawi i dźwigów
produkcja mini żurawi produkcja żurawi i dźwigów
przewiń do góry