Facebook Youtube GMB Instagram

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.maeda.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski, Sławna 19 26-601 Radom, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem maeda@maeda.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Zachęcamy Państwa do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem japońskich mini żurawi MAEDA. Nasze produkty charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz łatwością manewrowania przy zachowaniu dużego udźwigu. Ich wykorzystanie pozwala na obniżenia kosztów inwestycji oraz znaczne skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych.

Siedziba naszej firmy mieści się w Radomiu przy ulicy Sławnej 19. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

DYSTRYBUTOR DŹWIGÓW MAEDA NA POLSKĘ

ul. Sławna 19
26-600 Radom

tel: +48 694 076 060
fax: +48 48 330 82 10
e -mail: maeda@maeda.pl

przewiń do góry