Facebook Youtube GMB Instagram

Standardy udźwigu mini żurawi

Mini żurawie, jak sama nazwa wskazuje, wyróżniają się przede wszystkim kompaktowymi rozmiarami. To właśnie za sprawą swojej budowy, znajdują coraz częstsze zastosowanie w różnych branżach, stanowiąc doskonałą alternatywę dla standardowych żurawi wieżowych lub samojezdnych, których użycie niekiedy bywa utrudnione lub wręcz niemożliwe, np. na ograniczonych przestrzeniach roboczych. Te niewielkie maszyny bez problemu docierają do miejsc, do których konwencjonalny sprzęt ma ograniczony dostęp.

Często jednak pojawiają się wątpliwości dotyczące udźwigu zapewnianego przez mini żurawie. Czy rzeczywiście pozwolą nam na swobodne i bezpieczne przenoszenie ciężkich ładunków, z jakimi mamy do czynienia np. na placach budowy?

Mini żurawie MAEDA – duża moc mimo niewielkich rozmiarów

Pomimo kompaktowych rozmiarów mini żurawie MAEDA zapewniają udźwig, który z powodzeniem pozwoli na wykonanie większości prac realizowanych np. na placach budowy czy przy wykańczaniu lub renowacji obiektów. Przykładowo, nowoczesne, wyjątkowo mobilne i wytrzymałe żurawie pająki z serii MC umożliwiają udźwig nawet do 8.0 t. Jednocześnie zapewniają one zwrotność, funkcjonalność i możliwością zastosowania nawet na ograniczonym czy trudnym terenie, czego nie moglibyśmy oczekiwać od standardowych żurawi. Mogą być zastosowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba podniesienia ładunku o znacznym ciężarze, np. w budownictwie, przy montażu konstrukcji czy wielu innych gałęziach przemysłu. Niejednokrotnie używane są nawet wewnątrz obiektów.

Mini żurawie pająki, czyli najbardziej kompaktowy sprzęt MAEDA, to nie jedyna pozycja z oferty tego producenta. Oprócz tego dostępne są również żurawie gąsienicowe oraz żurawie dźwigowe. W obu przypadkach wysokie wartości udźwigu połączone są z możliwie jak najmniejszymi gabarytami sprzętu. Dzięki urozmaiconej ofercie klienci mają możliwość wyboru urządzeń najlepiej dopasowanych do potrzeb oraz specyfiki realizowanych prac. Mini żurawie MAEDA dostępne są nie tylko w sprzedaży, ale również w ramach usług z zakresu krótko- i długoterminowego wynajmu.

 

przewiń do góry