Facebook Youtube GMB Instagram

Mini żurawie MAEDA do zadań specjalnych

MC305C-glazing-Austrian-Federal-Chancellor

Standardowe dźwigi i żurawie budowlane kojarzą nam się z bardzo dużymi urządzeniami, przeznaczonymi do najcięższych prac na rozległym placu budowy. Nie zawsze jednak takie wielkogabarytowe urządzenie może być zastosowane. Przykładowo, podczas robót w wąskich i trudno dostępnych miejscach konieczne jest zastosowanie innego rozwiązania.

Mini żuraw to doskonały sprzęt do zadań w specjalnych! Może pracować na ograniczonej przestrzeni i na niemal każdym rodzaju podłoża, zachowując przy tym swoją mobilność i zwrotność.

Mini dźwigi znajdą zastosowanie podczas robót takich jak np. prace konserwacyjne wewnątrz pomieszczeń, montaż szyb w trudno dostępnych miejscach, prace w halach itp. Nie zmienia to jednak faktu, że mini żuraw nadal cechuje się dużym udźwigiem, dlatego sprawdzi się również podczas prac takich jak np. przenoszenie płyt warstwowych czy transportowanie ładunków o dużych gabarytach: samochodów, prefabrykatów i wielu innych.

Specyfika japońskich mini żurawi MAEDA

MAEDA to małe żurawie budowlane, które umożliwiają wykonywanie prac dźwigowych na ograniczonych przestrzeniach roboczych, a także w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania żurawi wieżowych czy samojezdnych. Stanowią więc skuteczną alternatywę dla konwencjonalnego sprzętu, który ze względu na stosunkowo duże gabaryty nie zawsze może być użyty. Przyczyniają się tym samym do zredukowania kosztów inwestycji za sprawą skrócenia czasu realizacji prac budowlanych.

Japońskie mini żurawie MAEDA wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, doskonałymi zdolnościami manewrowymi oraz dużym udźwigiem. Dzięki temu znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie użycie silnika spalinowego jest niemożliwe. Do istotnych zalet tego niewielkiego żurawia należy zaliczyć również niewielki nacisk na powierzchnię roboczą, a jednocześnie duży wysięg roboczy. Silniki, w które została wyposażona maszyna, są ekonomiczne i bardzo wydajne. To wszystko sprawia, że mini żurawie MAEDA są wyjątkowo mobilne, a jednocześnie umożliwiają precyzyjne sterowanie.

przewiń do góry